Bez kategorii

ROZPOCZYNAMY PRACE NAD NOWYM OBIEKTEM ALDI W GLIWICACH

Picture of i.knopik

i.knopik

05
czerwiec 2023

UDOSTĘPNIJ

Facebook
Twitter
LinkedIn

P.A. NOVA S.A., jedna z czołowych firm budowlanych w Polsce, ogłosiła rozpoczęcie prac w ramach generalnego wykonawstwa nad nowym obiektem sieci ALDI w Gliwicach. Jest to kolejny etap wieloletniej, owocnej współpracy pomiędzy dwoma firmami. Projekt będzie realizowany w formule „pod klucz”.

Obiekt ALDI, powstanie przy ul. Chorzowskiej w Gliwicach – mieście o rosnącym z roku na rok potencjale handlowym. Firma P.A. NOVA S.A. zajmie się kompleksową realizacją inwestycji, począwszy od prac budowlanych, poprzez instalację systemów technicznych, aż po finalne wykończenie wnętrz sklepu.

 ALDI znane jest z wysokiej jakości produktów, od lat konsekwentnie rozwija swoją sieć sklepów na terenie Polski. Nowy sklep w Gliwicach będzie częścią strategii ekspansji na terenie Śląska, regionu z silną tradycją przemysłową i rosnącym popytem na usługi detaliczne.

P.A. NOVA S.A. posiada wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i  realizacji inwestycji na terenie całego kraju, a ich kadra  oraz rzetelność są gwarantami sukcesu nowego projektu ALDI. Wcześniejsza współpraca pomiędzy podmiotami (jak choćby w otwartym pod koniec marca parku handlowym w Kłodzku czy w ramach inwestycji w Pyskowicach) zaowocowała powstaniem wielu funkcjonalnych i nowoczesnych sklepów, które cieszą się uznaniem klientów.

Gliwice, znane z rozbudowanej infrastruktury handlowej i wysokiego poziomu życia, są atrakcyjnym miejscem dla inwestycji. Przybycie nowego sklepu ALDI w tej części miasta z pewnością zaoferuje mieszkańcom więcej możliwości zakupowych, jednocześnie przyczyniając się do dalszego rozwoju gospodarczego Gliwic.

Dla zapewnienia najwyższej jakości usług nasza strona korzysta z plików cookies. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że wyrażasz zgodę na wykorzystanie plików cookies, zgodnie z naszą Polityką Prywatności