Człowiek i miejsce pracy.
Dołącz do naszego zespołu!

Młodszy specjalista ds. obsługi inwestycji

Budowlany

Specjalista ds. wycen i ofertowania

Budowlany

Kierownik budowy

Budowlany

Nasze wartości

Pracownicy zawsze
w centrum uwagi

Największym kapitałem firmy PANOVA jest doświadczenie i wiedza urbanistów, architektów, inżynierów, budowlańców oraz pracowników biurowych. To właśnie interdyscyplinarny zespół fachowców decyduje o potencjale i rozwoju naszej firmy. Właśnie dlatego gwarantujemy przyjazne, stabilne i bezpieczne środowisko pracy łącząc wzajemny szacunek uniwersalnymi wartościami.

Nasze wartości

Bezpieczeństwo i higiena pracy oraz polityka rozwoju

Uważamy, że życie i zdrowie są najwyższymi wartościami, dlatego dbamy o wysokie standardy BHP oraz systematycznie wznosimy je na wyższy poziom. Jednocześnie zapewniamy naszym pracownikom możliwość rozwoju zawodowego poprzez specjalistyczne szkolenia oraz realizację zróżnicowanych projektów inwestycyjnych.

36 lat odpowiedzialnego
partnerstwa

Co nas wyróżnia?

Budujemy zaufanie
na mocnych fundamentach

Mamy pełną świadomość, że kultura organizacji współdecyduje o realizacji planów i celów biznesowych. Właśnie dlatego indywidualne potrzeby wyznaczają kierunek rozwoju naszej firmy, która opiera się o odpowiedzialność i pełne zaangażowanie na każdym etapie współpracy.

Dla zapewnienia najwyższej jakości usług nasza strona korzysta z plików cookies. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że wyrażasz zgodę na wykorzystanie plików cookies, zgodnie z naszą Polityką Prywatności