Relacje inwestorskie

Wiadomości

19
maj/22
Czas czytania:
< 1 min.
20
maj/21
Czas czytania:
< 1 min.
Zarząd P.A. NOVA S.A z siedzibą w Gliwicach zwołuje Zwyczajne Walne Zgromadzenie na dzień 15 czerwca 2021 r. o godzinie 12:00 w siedzibie Spółki w Gliwicach przy ulicy Górnych Wałów 42.
16
gru/19
Czas czytania:
2 min.
P.A. NOVA SA niniejszym zawiadamia – po raz pierwszy – o zamiarze połączenia P.A. NOVA Spółki Akcyjnej jako Spółki Przejmującej z P.A. NOVA Parki Handlowe Bis Sp. z o.o.
18
cze/19
Czas czytania:
< 1 min.
W dniu 18 czerwca 2019 r. Rada Nadzorcza powołała Tomasza Janika na stanowisko Prezesa Zarządu P.A. NOVA SA
22
maj/19
Czas czytania:
< 1 min.
Zarząd P.A. NOVA SA zwołuje Zwyczajne Walne Zgromadzenie na dzień 18 czerwca 2019 r. o godz. 12.00. Zgromadzenie odbędzie się w siedzibie spółki w Gliwicach przy ul. Górnych Wałów 42.
Kategorie
Tagi
Popularne posty

Zapraszamy do współpracy
z gwarancją odpowiedzialnego partnerstwa

RAPORTY I DANE FINANSOWE

Tomasz Janik
Prezes Zarządu

RELACJE Z INWESTORAMI
GIEŁDOWYMI

Beata Dworaczek-Straż
Kierownik Działu
Administracyjno-Prawnego

36 lat odpowiedzialnego
partnerstwa

Co nas wyróżnia?

Budujemy zaufanie
na mocnych fundamentach

Mamy pełną świadomość, że kultura organizacji współdecyduje o realizacji planów i celów biznesowych. Właśnie dlatego indywidualne potrzeby wyznaczają kierunek rozwoju naszej firmy, która opiera się o odpowiedzialność i pełne zaangażowanie na każdym etapie współpracy.

Dla zapewnienia najwyższej jakości usług nasza strona korzysta z plików cookies. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że wyrażasz zgodę na wykorzystanie plików cookies, zgodnie z naszą Polityką Prywatności