Bez kategorii

ROZBUDUJEMY MAGAZYN POLMARKUS SP. Z O.O. W PYSKOWICACH

Picture of i.knopik

i.knopik

19
czerwiec 2023

UDOSTĘPNIJ

Facebook
Twitter
LinkedIn

Jako generalny wykonawca i jedna z czołowych firm sektora nieruchomości komercyjnych w Polsce, podpisaliśmy umowę na rozbudowę istniejącego budynku magazynowego należącego do Polmarkus Sp. z o.o., jednego z wiodących podmiotów w branży zaopatrzenia i kompleksowej obsługi zakładów cukierniczych, piekarskich, lodziarni oraz gastronomii. Polmarkus Sp. z o.o. to renomowana firma, która od lat utrzymuje pozycję lidera na polskim rynku.

W ramach podpisanej umowy, P.A. Nova S.A. będzie odpowiedzialna za całkowitą rozbudowę obiektu magazynowego Polmarkus Sp. z o.o., zwiększając jego funkcjonalność i zdolność przechowywania. Rozbudowa magazynu to inwestycja kluczowa dla przyszłego rozwoju Polmarkus Sp. z o.o., umożliwiająca obsługę większego wolumenu produktów i efektywniejszego zarządzania przestrzenią magazynową.

Zgodnie z umową, rozbudowa magazynu Polmarkus powinna zakończyć się do końca maja 2024 roku. To ambitne przedsięwzięcie nie tylko przyczyni się do dalszego wzrostu Polmarkus Sp. z o.o. na rynku dystrybucji, ale także potwierdzi pozycję P.A. Nova S.A. jako lidera w branży budowlanej.

Dla zapewnienia najwyższej jakości usług nasza strona korzysta z plików cookies. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że wyrażasz zgodę na wykorzystanie plików cookies, zgodnie z naszą Polityką Prywatności