Bez kategorii

PIERWSZY NAJEMCA PARKU HANDLOWEGO W PYSKOWICACH. TO ALDI.

Picture of i.knopik

i.knopik

22
luty 2023

UDOSTĘPNIJ

Facebook
Twitter
LinkedIn

Gliwice 20.02.2023 r. P.A.NOVA S.A. realizuje inwestycję parku handlowego w Pyskowicach. Sklepy będą rozmieszczone na blisko 8000 m2, a do dyspozycji klientów zostanie oddanych 229 miejsc parkingowych.  

W styczniu uzyskano pozwolenie na budowę, a już w połowie lutego została podpisana pierwsza umowa najmu. W wolnostojącym obiekcie o powierzchni niespełna 1400 m2, sieć dyskontów spożywczo-przemysłowych ALDI uruchomi swój pierwszy w Pyskowicach sklep, co znacznie przyczyni się do podniesienia komfortu zakupów, liczącego ponad 16 tys. mieszkańców miasta na południu Polski.

Tenant-mix inwestycji został zoptymalizowany pod kątem wygody nabycia najpotrzebniejszych artykułów codziennego użytku, a ALDI, jako główny operator spożywczy, jest jednym z jego filarów.

Dla zapewnienia najwyższej jakości usług nasza strona korzysta z plików cookies. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że wyrażasz zgodę na wykorzystanie plików cookies, zgodnie z naszą Polityką Prywatności