Bez kategorii

Park handlowy w Ząbkowicach Śląskich z nowym właścicielem

Picture of i.knopik

i.knopik

07
luty 2023

UDOSTĘPNIJ

Facebook
Twitter
LinkedIn

P.A. NOVA S.A. wybudowała i skomercjalizowała park handlowy w Ząbkowicach Śląskich. Z początkiem lutego sprzedała inwestycję o powierzchni niemal 10.000 m2 grupie LCP Properties, będącej częścią brytyjskiej grupy inwestycyjnej sektora nieruchomości komercyjnych.

Park handlowy w Ząbkowicach Śląskich zlokalizowany jest przy ul. Wrocławskiej obok stacji paliw Orlen. Powierzchnia wynajmowanych lokali wynosi blisko 10 tysięcy metrów kwadratowych, a mieszkańcy powiatu mogą skorzystać z oferty sklepów z artykułami spożywczymi i sportowymi, wyposażeniem gospodarstwa domowego i elektroniką, odzieżą, obuwiem, materiałami budowlanymi, drogerią i punktami usługowymi. W tenant-mixie inwestycji znalazły się takie marki jak 4F, Action, Biedronka, Deichmann, Diverse, inMedio, Kaes, Martes Sport, Media Expert, PSB Mrówka, Q&Q, Rossman, Sinsay, Tedi.

„Pierwsza faza inwestycji P.A. NOVA w Ząbkowicach Śląskich dobiegła końca. Zrealizowaliśmy plan biznesowy w 100% i przekazujemy naszym partnerom w pełni skomercjalizowany obiekt. Dziękuję zespołowi architektów PANOVA Studio za praktyczny i wzorowo opracowany projekt, naszym ekipom budowlanym za sprawne i solidne wykonanie, a zespołowi odpowiedzialnemu za komercjalizację i zarządzanie za przyciągnięcie czołowych najemców na polskim rynku” podsumowuje sprzedaż Tomasz Janik, prezes zarządu P.A. NOVA S.A.

Zróżnicowana oferta, dogodny dojazd (drogą krajową nr 8 oraz ulicą Wrocławską) i duży parking mieszczący ponad 300 samochodów z wyodrębnionymi miejscami dla osób niepełnosprawnych i rodzin z dziećmi sprawiają, że mieszkańcy całego powiatu realizują codzienne zakupy szybko i w komfortowych warunkach. 

„Nabycie parku handlowego w Ząbkowicach Śląskich doskonale wpisało się w naszą strategię rozwoju. Inwestujemy długoterminowo, koncentrując się na optymalizacji przepływów pieniężnych i długofalowym stabilnym wzroście wartości nieruchomości poprzez aktywne zarządzanie portfelem i maksymalizowanie zysków naszych udziałowców” wskazuje Krystian Modrzejewski, Group Operations Director w LCP Properties Sp. z o.o.

LCP Properties rozpoczęła działalność w Polsce w 2005 r. i jest jednym z najszybciej rozwijających się podmiotów realizujących inwestycje w parki handlowe, lokalne centra handlowe, małe magazyny z powierzchniami biurowymi (SBU) dedykowanymi mniejszym przedsiębiorcom oraz rynkowi e-commerce. W polskim portfelu nieruchomości znajduje się ponad 800 obiektów komercyjnych z powierzchnią przekraczającą 360 tys m2.

Już w marcu P.A. NOVA S.A. planuje zakończenie drugiego etapu inwestycji. W obiekcie o powierzchni ponad 1.500m2, ofertę kompleksu uzupełnią takie marki jak JYSK oraz KAKADU

P.A. NOVA S.A. informuje, że trwają zaawansowane rozmowy na temat sprzedaży kolejnych wybudowanych obiektów, a nowe inwestycje są w trakcie realizacji.

Dla zapewnienia najwyższej jakości usług nasza strona korzysta z plików cookies. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że wyrażasz zgodę na wykorzystanie plików cookies, zgodnie z naszą Polityką Prywatności