Usługi deweloperskie

PARK HANDLOWY W PYSKOWICACH WITA NOWYCH NAJEMCÓWM MARKI: ROSSMANN I SINSAY

Picture of i.knopik

i.knopik

02
czerwiec 2023

UDOSTĘPNIJ

Facebook
Twitter
LinkedIn

P.A. NOVA S.A., developer nowo budowanego parku handlowego w Pyskowicach, z radością ogłasza nawiązanie współpracy z dwoma kluczowymi najemcami, markami Rossmann i Sinsay. Dodanie tych renomowanych firm do listy najemców w parku handlowym liczącym blisko 8000 m² potwierdza jego atrakcyjność i potencjał dla klientów z całego regionu.  

Nowy park handlowy, w którym zaplanowano 11 punktów handlowo-usługowych (w tym dyskont spożywczo-przemysłowy ALDI) i 229 miejsc parkingowych, zapewni mieszkańcom regionu atrakcyjną ofertę, przyciągając do Pyskowic konsumentów poszukujących produktów potrzebnych na co dzień w każdym gospodarstwie domowym.

Rossmann, niemiecka sieć drogerii, znana jest z oferty obejmującej kosmetyki, produkty do pielęgnacji ciała, perfumy oraz produkty dla dzieci. Sklep Rossmann w nowym parku handlowym zajmie  powierzchnie niemal 500 m².

Sinsay, polska marka odzieżowa znana z najnowszych trendów modowych dla młodzieży, słynie z oferowania produktów najwyższej jakości w przystępnych cenach. Nowy sklep w Pyskowicach obejmie powierzchnię blisko 1000 m², co zagwarantuje mieszkańcom Pyskowic i okolic dostęp do obszernej oferty modnych ubrań i akcesoriów.

Dla zapewnienia najwyższej jakości usług nasza strona korzysta z plików cookies. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że wyrażasz zgodę na wykorzystanie plików cookies, zgodnie z naszą Polityką Prywatności