Bez kategorii

PARK HANDLOWY W KŁODZKU KOMPLETNY: 4F ZAJMUJE OSTATNIĄ WOLNĄ POWIERZCHNIĘ

Picture of i.knopik

i.knopik

11
lipiec 2023

UDOSTĘPNIJ

Facebook
Twitter
LinkedIn

Polska marka odzieżowa 4F zajęła ostatni wolny lokal w Parku Handlowym w Kłodzku. Otwarcie sklepu o powierzchni 280 m2 miało miejsce 7 lipca 2023 r. Oznacza to, że park handlowy parku, który rozpoczął działalność zaledwie kilka miesięcy temu, w marcu, jest w pełni wynajęty.

OTCF S.A., właściciel marki 4F, to polska firma założona w 1995 roku przez Igora Klaję. Marka łączy kompetencje sportowe ze światem mody i stylu, specjalizując się w projektowaniu, produkcji i sprzedaży odzieży sportowej, obuwia oraz akcesoriów. Swoją ofertę kieruje zarówno do profesjonalnych sportowców, jak i amatorów. Firma prowadzi sprzedaż w 44 krajach świata, w tym w Katarze, Wielkiej Brytanii, Singapurze, USA czy Australii.

Park Handlowy w Kłodzku charakteryzuje zróżnicowana oferta, skierowana do szerokiego grona klientów. Wśród najemców znajdują się popularne sieci handlowe, takie jak Aldi, Dealz, Action, KAES, Martes Sport, Neonet, Pepco, Rossmann, Sinsay czy wolnostojący market budowlany Castorama. Park Handlowy ma ponad 17 000 m² i oferuje bogatą ofertę zakupową i usługową, eliminując konieczność długich podróży dla mieszkańców Kłodzka i okolicznych miejscowości.

Dla zapewnienia najwyższej jakości usług nasza strona korzysta z plików cookies. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że wyrażasz zgodę na wykorzystanie plików cookies, zgodnie z naszą Polityką Prywatności