Wiadomości

P.A.NOVA S.A. sprzedała nieruchomość z marketem budowlanym w Płocku

Picture of i.knopik

i.knopik

10
maj 2023

UDOSTĘPNIJ

Facebook
Twitter
LinkedIn


10 maja 2023 r. Spółka P.A. NOVA S.A. ogłosiła sprzedaż obiektu o powierzchni niespełna 11.000 m2, w którym funkcjonuje market remontowo-budowlany Castorama. Transakcja została sfinalizowana 26 kwietnia 2023 roku, co potwierdza podpisanie aktu sprzedaży.

Obiekt, położony w strategicznym miejscu Płocka, otwarty 14 września 2022r., przyciąga klientów z całego regionu. Znajdujący się tam market budowlany od ponad 7 miesięcy roku cieszy się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców. Castorama oferuje zarówno artykuły budowlane, jak i te potrzebne do wyposażenia wnętrz. W jej ofercie znajdują się także narzędzia niezbędne nie tylko do prac budowlanych na każdym etapie, ale także te przydatne na co dzień w każdym domu lub wykorzystywane przez majsterkowiczów hobbystów. Klienci doceniają dodatkowe usługi oferowane na miejscu takie jak: projektowanie mebli kuchennych, garderoby lub innej zabudowy stałej oraz profesjonalny montaż tychże mebli.

Niemal 11 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni sklepu i ponad 1000 m2 ogrodu zewnętrznego wypełnia 35 tysięcy produktów.

Prezes P.A. NOVA S.A., Tomasz Janik, skomentował transakcję: „Sprzedaż tego obiektu to ważny krok dla naszej spółki. Finalizacja transakcji już po 7 miesiącach od otwarcia podkreśla fakt, że inwestycja w Płocku była przygotowana i zrealizowana modelowo. Sprzedaż nieruchomości z portfela P.A.NOVA S.A. jest zgodna z przyjętym planem biznesowym firmy i da nam możliwość realizacji kolejnych projektów.

Sprzedaż nieruchomości komercyjnej w Płocku jest kolejnym dowodem na rosnące zainteresowanie inwestorów tym sektorem.

Dla zapewnienia najwyższej jakości usług nasza strona korzysta z plików cookies. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że wyrażasz zgodę na wykorzystanie plików cookies, zgodnie z naszą Polityką Prywatności