Człowiek i miejsce pracy.
Dołącz do naszego zespołu!

Specjalista ds. wycen i ofertowania

Zakres obowiązków

  • Sporządzanie przedmiarów i kosztorysów,
  • Posługiwanie się dokumentacją projektową i specyfikacjami technicznymi w celu ustalenia rodzaju i zakresu rzeczowego robót budowlanych,
  • Proponowanie rozwiązań zamiennych w stosunku do otrzymanej dokumentacji,
  • Wprowadzanie optymalizacji techniczno-ekonomicznych,
  • Kierowanie zapytań ofertowych do podwykonawców i dostawców branżowych potrzebnych do wyceny kosztorysów,
  • Współdziałanie w negocjowaniu cen i warunków umów z inwestorami, podwykonawcami i dostawcami,
  • Sporządzanie wniosków o roboty dodatkowe – rozliczania robót oraz opracowywania ofert,
  • Sporządzanie harmonogramów rzeczowo-finansowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe – budownictwo,
  • Umiejętność analizy dokumentacji projektowej,
  • Umiejętność przygotowywania przedmiarów oraz obmiarów robót,
  • Doświadczenie w sporządzaniu kosztorysów i ofertowaniu,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Znajomości pakietu MS Office oraz programu AutoCad,
  • Dobra organizacja pracy własnej,
  • Samodzielność, efektywność i nastawienie na realizację celów.

Oferujemy

  • Stabilną pracę w dynamicznie działającej firmie,
  • Zdobycie fachowej wiedzy na najwyższym poziomie,
  • Dużą swobodę działania i możliwość wdrażania własnych pomysłów,
  • Szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z częścią motywacyjną uzależnioną od osiąganych efektów,
  • Przyjazną atmosferę pracy.

Benefity

  • Dofinansowanie zajęć sportowych,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Spotkania integracyjne.

Aby zaaplikować, wykorzystaj poniższy formularz.

Załącz Plik PDF z Aplikacją / CV

Administratorem danych osobowych jest P.A. NOVA S.A. z siedzibą w Gliwicach (ul. Górnych Wałów 42, 44-100 Gliwice). Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się w klauzuli informacyjnej.