Inwestycje

NOWY PARK HANDLOWY W PYSKOWICACH PRAWIE KOMPLETNY: MARKA KIK NAJNOWSZYM NAJEMCĄ

Picture of i.knopik

i.knopik

27
wrzesień 2023

UDOSTĘPNIJ

Facebook
Twitter
LinkedIn

Park Handlowy przy ul. Poznańskiej w Pyskowicach staje się coraz bardziej atrakcyjnym miejscem do zakupów. Na powierzchni niemal 8.000 m2 znajdować będzie się 11 lokali handlowych. Najnowszą marką, która dołączyła do listy najemców, jest popularna sieć odzieżowa KiK.

Grupa PANOVA, która jest właścicielem, generalnym wykonawcą i zarazem zarządcą obiektu handlowego w Pyskowicach, podpisała do tej pory umowy z takimi markami jak Action, ALDI, Dealz, Martes Sport, Rossmann, RTV EURO AGD, TEDi i Sinsay.

Najnowszym brandem, który dołącza do grona najemców jest marka odzieżowa KiK. Umowa została podpisana na wynajem lokalu o powierzchni 591 m2. Jest to zdecydowanie dobra informacja dla mieszkańców, którzy zyskają jeszcze więcej opcji zakupowych w jednym miejscu.

Pozostały już tylko dwa wolne lokale do wynajęcia. Rozmowy z potencjalnymi najemcami są na zaawansowanym etapie, co oznacza, że centrum handlowe może być w pełni obsadzone w najbliższym czasie.

Dzięki rosnącej liczbie najemców i różnorodnej ofercie, Park Handlowy przy ul. Poznańskiej staje się coraz istotniejszym punktem na handlowej mapie Pyskowic..

Dla zapewnienia najwyższej jakości usług nasza strona korzysta z plików cookies. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że wyrażasz zgodę na wykorzystanie plików cookies, zgodnie z naszą Polityką Prywatności