Bez kategorii

NOWY PARK HANDLOWY W KŁODZKU WSZEDŁ W OSTATNIĄ FAZĘ REALIZACJI

Picture of i.knopik

i.knopik

01
grudzień 2022

UDOSTĘPNIJ

Facebook
Twitter
LinkedIn

Nowy Park Handlowy w Kłodzku wszedł w ostatnią fazę realizacji. Budowa inwestycji przebiega zgodnie z planem, a do grona najemców dołączają nowe marki. Obiekt zostanie udostępniony dla mieszkańców wiosną 2023 r.

Na 7 tys. m2 swoje sklepy uruchomią m.in. Action, ALDI, Martes Sport, NEONET, Sinsay, Rossmann, KAES. W listopadzie do grona najemców dołączył DEALZ. Obiekt jest już w stanie surowym zamkniętym, a aktualnie prowadzone prace dotyczą montażu instalacji oraz robót wykończeniowych. Zakończyliśmy też budowę parkingu przy wolnostojącej części Parku, która obejmuje market znanej sieci budowlanej” opowiada  Iwo Knopik, manager ds. marketingu i komunikacji grupy P.A. NOVA S.A.

Gliwicka spółka giełdowa jest zarówno inwestorem, jak i firmą realizującą obiekt.

Budowa przebiega bez zakłóceń pomimo rosnących obaw społecznych związanych m.in. z wysoką inflacją.

„Mamy sprawdzony sposób działania, który daje partnerom poczucie stabilności i bezpieczeństwa. Powierzchnia w Kłodzku będzie stuprocentowo wynajęta. Oczywiście obserwujemy na rynku niepewność, jednak jak pokazują dane z pozostałych obiektów handlowych, którymi zarządzamy, najemcy nie zamierzają się wycofywać z rozwoju sklepów. W pełni nam ufają i rozbudowują u nas swoje struktury”– komentuje Tomasz Janik, prezes zarządu P.A. NOVA S.A.

Dla zapewnienia najwyższej jakości usług nasza strona korzysta z plików cookies. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że wyrażasz zgodę na wykorzystanie plików cookies, zgodnie z naszą Polityką Prywatności