Bez kategorii

NOWY PARK HANDLOWY W KŁODZKU ORAZ DRUGI ETAP INWESTYCJI W ZĄBKOWICACH ŚLĄSKICH – OTWARTE

Picture of i.knopik

i.knopik

29
marzec 2023

UDOSTĘPNIJ

Facebook
Twitter
LinkedIn

Kotlina Kłodzka, z populacją wynoszącą około 150 000 mieszkańców, zyskuje park handlowy, zlokalizowany w Kłodzku, o powierzchni ponad 17 000 m², ze zróżnicowaną ofertą – skierowaną do szerokiego grona klientów. Wśród najemców znajdą się popularne sieci handlowe, takie jak Aldi, Dealz, Action, KAES, Martes Sport, Neonet, Pepco, Rossmann, Sinsay czy osobno ulokowany na ponad 10 000 m² market budowlany Castorama. Dzięki temu mieszkańcy Kłodzka i okolicznych miejscowości zyskają dostęp do bogatej oferty zakupowej i usługowej, bez konieczności długich podróży. Otwarcie nastąpiło 29 marca 2023r.

Inwestycja w Ząbkowicach Śląskich obejmuje poszerzenie oferty istniejącego już parku handlowego o kolejne 1 500 m² powierzchni handlowej. Wśród nowych najemców znajdą się Jysk oraz Kakadu. Otwarcie sklepów tych marek sprawi, że mieszkańcy Ząbkowic Śląskich i okolicznych miejscowości zyskają dostęp do jeszcze szerszej oferty zakupowej, co przyczyni się do podniesienia jakości życia w rejonie. Uruchomienie drugiego etapu odbyło się również 29 marca br.

Otwarcie nowego parku handlowego oraz zwiększenie oferty w istniejącym i dobrze znanym już punkcie na mapie retail, to kolejne kroki w strategii rozwoju P.A. NOVA S.A. na polskim rynku. Firma kontynuuje swoją działalność, skupiając się na tworzeniu nowoczesnych, atrakcyjnych przestrzeni handlowych, które odpowiadają na potrzeby mieszkańców oraz przyczyniają się do wzrostu gospodarczego w branży retail.

Dla zapewnienia najwyższej jakości usług nasza strona korzysta z plików cookies. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że wyrażasz zgodę na wykorzystanie plików cookies, zgodnie z naszą Polityką Prywatności