Bez kategorii

NOWA INWESTYCJA PANOVEJ W ZIELONEJ GÓRZE

W Zielonej Górze powstaje nowy park handlowy firmy PANOVA.
Picture of i.knopik

i.knopik

18
marzec 2019

UDOSTĘPNIJ

Facebook
Twitter
LinkedIn

W Zielonej Górze pomiędzy ulicami: Wrocławska – Lwowska – Piaskowa – Ceglana rozpoczęły się prace związane z realizacją inwestycji firmy P.A. NOVA SA. Obecnie trwają prace związane z przygotowaniem terenu budowy: ogrodzenie terenu oraz organizacja zaplecza budowy. Pozostałe działania będą przebiegać zgodnie z harmonogramem prac budowy.

Na terenie inwestycji powstanie kompleks handlowy składający się z 3 budynków. Jeden z nich zajmie operator spożywczy, a dwa pozostałe należeć będą do parku handlowego. Powierzchnia parku handlowego wynosi prawie 3000 m2, a wśród najemców klienci znajdą sklepy znanych i popularnych marek ogólnopolskich i lokalnych: Maxi Zoo, Pepco, Rossmann, Zyguła. Trwają jeszcze rozmowy handlowe z sieciowym operatorem wielobranżowym.

Parking dla całego kompleksu handlowego wynosić będzie prawie 300 miejsc parkingowych.  

Jednym z etapów realizacji inwestycji jest budowa ronda u zbiegu ul. Wrocławskiej i Sienkiewicza która poprawi płynność ruchu w tej części miasta. Rozpoczęcie budowy ronda związane jest z wydaniem odpowiedniej decyzji przez Urząd Miasta związanej z organizacją ruchu na czas budowy – wszystko wskazuje na to, iż prace te rozpoczną się w czerwcu.

Zakończenie inwestycji planowane jest na listopad 2019 r.

Dla zapewnienia najwyższej jakości usług nasza strona korzysta z plików cookies. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że wyrażasz zgodę na wykorzystanie plików cookies, zgodnie z naszą Polityką Prywatności