Bez kategorii

NOWA INWESTYCJA MIESZKANIOWA PANOVEJ

PANOVA rozpoczęła sprzedaż nowej inwestycji mieszkaniowej Sanocka 6 w Przemyślu.
i.knopik

i.knopik

03
grudzień 2018

UDOSTĘPNIJ

Facebook
Twitter
LinkedIn

Sanocka 6 – to nowe mieszkania w Przemyślu, które już wkrótce pojawią się w mieście. Doskonała lokalizacja, nowoczesna architektura i przede wszystkim funkcjonalność –
to najważniejsze zalety inwestycji Grupy P.A. NOVA SA.

Osiedle Sanocka 6 powstanie pomiędzy Sanem a Parkiem Zamkowym w Przemyślu. Docelowo tworzyć je będą 3 budynki 5-kondygnacyjne, w których mieścić się będzie 127 mieszkań o powierzchni 29-81 m2. Wszystkie mieszkania będą miały balkony lub tarasy. Mieszkania zlokalizowane na parterze będą miały wydzielone ogródki. Architekci zadbali także o to, by mieszkania były ustawne. W mieszkaniach istnieje możliwość różnorodnej aranżacji ścianek działowych, dzięki czemu każdy właściciel mieszkania będzie mógł zaprojektować swoją własną domową przestrzeń.

Jednym z założeń przy projektowaniu osiedla było zapewnienie przyszłym mieszkańcom wysokiego komfortu życia. Dogodna lokalizacja gwarantuje łatwą dostępność do infrastruktury miasta. Nie bez znaczenia jest także bliskość terenów rekreacyjnych miasta. Dodatkowo, mieszkańcy będą mieli do swojej dyspozycji zielone tereny w obrębie osiedla.

Osiedle Sanocka 6 będzie powstawać etapowo. Każdy etap to budowa jednego z budynków. Obecnie w sprzedaży znajduje się 41 mieszkań budynku A. Parkingi naziemne zlokalizowane są w dogodnej odległości od budynku. Osiedle będzie ogrodzone.

Sanocka 6 to druga inwestycja mieszkaniowa PANOVEJ. W Niemczech w Bawarii firma kończy budowę 38 mieszkań w niskiej zabudowie.

Biuro sprzedaży inwestycji Sanocka 6 mieści się w Przemyślu w Galerii Sanowa, której firma jest właścicielem.

Szczegółowe informacje dotyczące osiedla znajdują się na stronie www.sanocka6.pl

Dla zapewnienia najwyższej jakości usług nasza strona korzysta z plików cookies. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że wyrażasz zgodę na wykorzystanie plików cookies, zgodnie z naszą Polityką Prywatności