Wiadomości

ACTION ORAZ RTV EURO AGD W PARKU HANDLOWYM W PYSKOWICACH

Picture of i.knopik

i.knopik

27
czerwiec 2023

UDOSTĘPNIJ

Facebook
Twitter
LinkedIn

P.A. NOVA S.A., wiodąca firma w branży generalnego wykonawstwa i usług deweloperskich, ogłosiła właśnie, że do listy najemców realizowanego parku handlowego w Pyskowicach dołączą dwie znane sieci handlowe – Action oraz RTV EURO AGD.

Sklep Action zajmie powierzchnię blisko 1000 m2, zdecydowanie zwiększając ofertę handlową regionu.

Action to przedsiębiorstwo o bogatej historii, które rozpoczęło swoją działalność w 1993 roku na bazie małego sklepu z artykułami przemysłowymi w Enkhuizen. Dziś sieć dyskontów Action jest znanym graczem na rynku, oferującym klientom produkty z 14 różnych kategorii, takich jak artykuły dekoracyjne, majsterkowanie („zrób to sam”), zabawki i rozrywka, artykuły papiernicze i hobbystyczne, multimedia, artykuły gospodarstwa domowego, produkty do wykorzystania w ogrodzie i plenerze, środki do prania i sprzątania, żywność i napoje, higiena osobista, artykuły zoologiczne, artykuły sportowe, odzież oraz pościel.

RTV EURO AGD powstanie na powierzchni 500m2. To wiodąca sieć sprzedaży detalicznej w Polsce, specjalizująca się w branży RTV, AGD, IT oraz telekomunikacji. Działająca od 1990 roku, sieć stale rośnie i rozwija się, aktualnie obejmując ponad 320 sklepów w całym kraju. RTV EURO AGD jest synonimem szerokiej oferty produktowej, konkurencyjnych Scen, profesjonalnej obsługi klienta oraz innowacyjnych rozwiązań sprzedażowych.

Pyskowice, malownicze miasto w województwie śląskim, z długą historią i bogatym dziedzictwem kulturowym, stają się coraz atrakcyjniejszym miejscem dla inwestorów.

Dzięki tak szerokiej ofercie, nowi najemcy są w stanie zaspokoić potrzeby szerokiego grona klientów, co czyni ich doskonałym uzupełnieniem oferty parku handlowego realizowanego przez P.A. NOVA S.A. w Pyskowicach.

Dla zapewnienia najwyższej jakości usług nasza strona korzysta z plików cookies. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że wyrażasz zgodę na wykorzystanie plików cookies, zgodnie z naszą Polityką Prywatności