Wiadomości

3 KOLEJNE MARKI W PARKU HANDLOWYM W PYSKOWICACH

Picture of i.knopik

i.knopik

27
lipiec 2023

UDOSTĘPNIJ

Facebook
Twitter
LinkedIn

P.A.NOVA SA ogłosiła wynajęcie trzech kolejnych lokali w parku handlowym w Pyskowicach. Do grona najemców dołączą: DEALZ (zajmując 480m2), Martes Sport (zajmując 700m2) oraz TEDi (zajmując 844 m2)

W ramach najnowszej inwestycji P.A.NOVA SA, trzy znane i cenione marki uruchomią swoje pierwsze sklepy w Pyskowicach. Rozpoczęcie działalności tych marek zdecydowanie ułatwi życie mieszkańcom, zapewniając im łatwy dostęp do szerokiego wachlarza produktów.

Dealz oferuje szeroki wybór artykułów spożywczych, drogeryjnych, do dekoracji i wyposażenia domu, zabawek, narzędzi oraz produktów dla zwierząt. W Martes Sport klienci parku handlowego znajdą odzież, obuwie i sprzęt sportowy renomowanych producentów, a kierując się do sklepu TEDi mieszkańcy Pyskowic i okolicznych miejscowości znajdą artykuły pierwszej potrzeby: od produktów kosmetycznych, drogeryjnych i toaletowych, poprzez artykuły samochodowe, książki, wyposażenie wnętrz, po akcesoria biurowe i elektroniczne. Ta elastyczność i różnorodność asortymentu, w połączeniu z wygodną lokalizacją z pewnością ułatwi codzienne zakupy wszystkim mieszkańcom.   

Park handlowy w Pyskowicach mieścić będzie się przy ul. Poznańskiej. Na powierzchni niemal 8.000m2 znajdzie się 11 lokali, w których swoje sklepy otworzą takie marki jak: Action, Rossmann, Sinsay, RTV EURO AGD, wolnostojący market spożywczy ALDI. Poziom komercjalizacji obiektu wynosi już 80%.

Dla zapewnienia najwyższej jakości usług nasza strona korzysta z plików cookies. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że wyrażasz zgodę na wykorzystanie plików cookies, zgodnie z naszą Polityką Prywatności