Spółka Akcyjna P.A. NOVA

dr Stanisław Lessaer

Wiceprezes Zarządu ds. Projektowania

Dr Stanisław Lessaer jest założycielem spółki PA NOVA SA. W firmie odpowiedzialny jest za dział projektowy. Jest cenionym urbanistą i architektem. Przez prawie 40 lat związany był z Politechnika Śląską jako wykładowca na Wydziale Architektury.

Członek Miejskich Komisji Urbanistyki i Architektury w Katowicach, Sosnowcu i Mikołowie, członek Głównej Komisji Urbanistyki i Architektury w Warszawie.

Stanisław Lessaer jest autorem i współautorem wielu publikacji z dziedziny urbanistyki i architektury. W swoim portfolio projektanta ma wiele projektów koncepcyjnych, studialnych i technicznych oraz opracowań planistycznych.

Od roku 2014 Stanisław Lessaer jest honorowym obywatelem miasta Chrzanowa jako osoba, która w szczególny sposób przyczyniła się do materialnego i społecznego rozwoju miasta.

Stanisław Lessaer pełni funkcję wiceprezesa Zarządu od roku 2000.

Dla zapewnienia najwyższej jakości usług nasza strona korzysta z plików cookies. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że wyrażasz zgodę na wykorzystanie plików cookies, zgodnie z naszą Polityką Prywatności