Spółka Akcyjna P.A. NOVA

Agnieszka Bobkowska

Sekretarz Rady Nadzorczej

Agnieszka Bobkowska posiada wykształcenie wyższe. W 1999 r. ukończyła filologię rosyjską z językiem angielskim na Uniwersytecie Opolskim o specjalizacji stosunki społeczno – gospodarcze i kulturalne ze Wschodem. W ramach stypendium MEN w latach 1996-98 studiowała na Uniwersytecie Moskiewskim – Instytut Języka Rosyjskiego im. A. Puszkina o specjalizacji język biznesu. W 2001 r. ukończyła studia podyplomowe na Akademii Ekonomicznej w Katowicach na kierunku handel zagraniczny.

W latach 1999 – 2010r. zatrudniona była w Tenneco Airpack Polska Spółka z o.o.  (następnie Pactiv oraz Pregis Spółka z o.o.) na stanowiskach asystenta zarządu, a kolejno specjalisty do spraw sprzedaży – pełniąc także obowiązki audytora wewnętrznego.

W latach 2006-2007 była członkiem rady nadzorczej P.A. NOVA S.A., w latach 2009 -2018 pełniła obowiązki Prezesa Zarządu Supernova Spółka z o.o.

Dla zapewnienia najwyższej jakości usług nasza strona korzysta z plików cookies. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że wyrażasz zgodę na wykorzystanie plików cookies, zgodnie z naszą Polityką Prywatności