Człowiek i miejsce pracy.
Dołącz do naszego zespołu!

Inżynier budowy / Kierownik robót

Zakres obowiązków

  • Wspieranie Kierownika Budowy w działaniach logistycznych i organizacyjnych;
  • Kontrolowanie poprawności wykonania robót;
  • Udział i koordynacja odbioru wykonanych robót budowlanych;
  • Nadzór nad pracami realizowanymi przez podwykonawców;
  • Planowanie i koordynacja robót realizowanych przez wykonawców;
  • Sporządzanie krótkoterminowych harmonogramów realizacji robót i dostaw materiałów;
  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe – budownictwo;
  • Znajomość prawa budowlanego;
  • Umiejętność analizy dokumentacji projektowej;
  • Dyspozycyjności i gotowości do pracy w delegacji;
  • Znajomości pakietu MS Office i programu AutoCad;
  • Posiadanie prawa jazdy kategorii B.

Dodatkowymi atutami będą:

    • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego;
    • Uprawnienia budowlane.

Oferujemy

  • Stabilną pracę w dynamicznie działającej firmie;
  • Zdobycie fachowej wiedzy na najwyższym poziomie;
  • Dużą swobodę działania i możliwość wdrażania własnych pomysłów;
  • Szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z częścią motywacyjną uzależnioną od osiąganych efektów
  •  Przyjazną atmosferę pracy.

Benefity

  • Dofinansowanie zajęć sportowych,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Spotkania integracyjne.

Aby zaaplikować, wykorzystaj poniższy formularz.

Załącz Plik PDF z Aplikacją / CV

Administratorem danych osobowych jest P.A. NOVA S.A. z siedzibą w Gliwicach (ul. Górnych Wałów 42, 44-100 Gliwice). Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się w klauzuli informacyjnej.